Kredi Dayı
TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyası
Yazar: - 12 Haziran 2021
2.427
0

TEB özel günlerde müşterilerinin kazançlı olması için özel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda babalar gününe az bir zaman kala hediye telaşına giren TEB müşterileri için yeni bir kampanya hazırlandı. Bu yazımızda TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

TEB kredi kartı kullanan müşterileri için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında TEB kredi kartı ile babalar gününe özel yapılacak alışverişlerde 40 TL’ ye kadar bonus kazanmak mümkün olacak. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerin öncelikle başvuruda bulunması gerekiyor.

TEB BABALAR GÜNÜNE ÖZEL 40 TL BONUS KAMPANYASI NEDİR?

TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyası, tüm TEB kredi kartı kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kredi kartı kampanyasıdır. Kampanya kapsamında kredi kartı ile babalar gününe özel alışveriş yapan tüm TEB müşterilerine bonus kazanma şansı sunulmaktadır.

TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasından faydalanan TEB kredi kartı müşterileri, 200 TL ve üzeri harcamalarında 20 TL olmak üze4re toplamda 40 TL bonus kazanma şansını kazanacaklardır. Kampanyadan faydalanmak isteyen TEB müşterilerinin öncelikle kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir.

TEB BABALAR GÜNÜNE ÖZEL 40 TL BONUS KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasına katılmak isteyen TEB müşterileri ister cep telefonlarından SMS göndererek ister CEPTETEB uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilecektir.

TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasına CEPTETEB üzerinden katılmak için CEPTETEB mobil uygulamasına girdikten sonra kampanyalar bölümünde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basmak yeterli olacaktır.

TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasına SMS ile katılmak için cep telefonunun mesaj bölümünden BABAM yazıp 4616’ ya SMS atmak yeterli olacaktır. Kampanyaya katılımın ardından yapılacak olan 200 TL ve üzeri alışverişlerde bonus kazanmak mümkün olmaktadır.

TEB BABALAR GÜNÜNE ÖZEL 40 TL BONUS KAMPANYASINDAN NASIL KAZANIRIM?

TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasından nasıl kazanırım? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; TEB kredi kartı müşterileri, kredi kartlarını kullanarak internet üzerinden tek seferde peşin ya da taksitli olarak yapacakları her 200 TL ve üzeri harcama için 20 TL bonus kazanacaktır. Kampanya üzerinden toplamda 40 TL bonus kazanmak mümkün olmaktadır.

TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasına katılan müşteriler, alışverişlerini giyim ve elektronik sektörü üzerinden yaparak bonus TL kazanabilecektir. Alışveriş sonrasında bonuslar kampanyanın sonlanması ile birlikte kredi kartlarına otomatik olarak yüklenecektir.

TEB BABALAR GÜNÜNE ÖZEL 40 TL BONUS KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyası, tüm TEB kredi kartı kullanıcıları için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyası kapsamında tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapmış olmak gerekmektedir. Her 200 TL tutarındaki alışveriş için 20 TL bonus kazanmak mümkündür.
  • TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasından faydalanan kredi kartı kullanıcıları alışverişlerini ister peşin ister taksitli olarak yapma hakkına sahiptir.
  • TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasından en fazla 40 TL bonus kazanmak mümkündür.
  • TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasına giyim ve elektronik sektöründe bulunan ürünler dahil edilmektedir.
  • TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyası sadece yurt içinde yapılan harcamalar için geçerlidir.
  • TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyası kapsamında yapılan alışverişin iptal edilmesi durumunda kazanılan 40 TL bonus iptal edilecektir.
  • TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasına sade kartlar, banka kartları ve ticari kartlar dahil değildir.
  • TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyasının süresi dolduğu anda kart sahiplerine kazandıkları bonus tutarı otomatik olarak yansıtılacaktır.
  • TEB, TEB Babalar Gününe Özel 40 TL Bonus Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ