Kredi Dayı
TEB’den Emeklilere 2 Bin 500 TL’ye Varan Promosyon
Yazar: - 12 Şubat 2020
13.844
0

Türkiye ekonomi Bankası emeklileri yakından ilgilendiren bir kampanya hazırladı. Emeklilere banka promosyon ödemelerinin yapılmasına az bir süre kala, TEB’ den oldukça dikkat çekici bir promosyon kampanyası geldi. Bu yazımızda TEB’ den Emeklilere 2 Bin 500 TL’ye Varan Promosyon kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Emekliler, yapılan son düzenlemelerin ardından istedikleri bankaya geçme şansına sahip oldular. Bankaların serbest hale gelmesi ve emeklilere banka seçme hakkının verilmiş olması bankaların birbirinden ilgi çekici promosyonlar hazırlamasına zemin hazırladı.

TEB’ DEN EMEKLİLERE 2 BİN 500 TL’YE VARAN PROMOSYON

Emeklilere verilecek olan banka promosyonları 3 yılda bir olacak şekilde gerçekleştiriliyor. Emeklilerin ilk promosyon ödemelerini almalarının üzerinden oldukça fazla vakit geçti. Yeni promosyon ödemelerinin yaklaşıyor olması, bankaların yine hazırlıklarına başlaması ve yeni kampanyalar hazırlamasına neden oldu.

Türkiye ekonomi Bankası, emeklilerin dikkatini çekecek bir kampanya hazırladı. TEB’ den Emeklilere 2 Bin 500 TL’ye Varan Promosyon kampanyası kapsamında emekli maaşını TEB’ e taşıyanlara 2500 TL’ye varan promosyon verilecek.

TEB’ DEN EMEKLİLERE 2 BİN 500 TL’YE VARAN PROMOSYONU NASIL ALINIR?

TEB’ den Emeklilere 2 Bin 500 TL’ye Varan Promosyon kampanyasından yararlanmak için emeklilerin maaşlarını TEB’ e taşıması gerekiyor. TEB kampanyasından yararlanmak için emeklilerin 10 Şubat ve sonrasında SGK emeklisi olması gerekiyor.

TEB’ den Emeklilere 2 Bin 500 TL’ye Varan Promosyon kampanyası kapsamında emeklilere verilecek promosyon miktarları şu şekilde sıralanıyor;

 • 999 TL’ ye kadar olan emekli maaşlarında: 850 TL
 • 1000 – 1999 TL arası maaş alan emekliler: 925 TL
 • 2 bin TL ve üzerinde maaş alan emekliler: 1000 TL

Bunun yanı sıra TEB emekli bankacılığı ailesine katılan emeklilerin TEB’ e her getirecekleri müşteri başına 150 TL olmak üzere toplamda 1500 TL ödeme alması mümkündür. TEB’ e geçen ve emekli tanıdıklarını bankaya getiren müşteriler bu sayede toplamda 2500 TL promosyon alma hakkına sahiptir.

TEB’ DEN EMEKLİLERE 2 BİN 500 TL’YE VARAN PROMOSYON KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

TEB’ den Emeklilere 2 Bin 500 TL’ye Varan Promosyon kampanyasından yararlanmak için bankaya başvuruda bulunmak ve 2 adet yeni otomatik ödeme talimatı vermek gerekmektedir. TEB şubeleri, emekli promosyonu ile ilgili detaylı bilgi verecektir.

TEB EMEKLİLERE SUNDUĞU AVANTAJLAR NELERDİR?

TEB’ in, emeklilere sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır. TEB’ in emeklilere sunduğu avantajlar şu şekilde sıralanır;

 • Emeklilere özel müşteri hizmetleri hattından yararlanma
 • Müşteri hizmetleri hattı üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden ücretsiz EFT ve havale işlemi
 • TEB şubelerinde öncelikli hizmet
 • Kredi kartı ücret muafiyeti
 • Günlük nakit çekim fırsatı
 • Marifetli hesapta birikimlere yüksek faiz
 • ATM’lerden yüksek çekim limiti
 • Emekliklere özel hizmet paketi
 • Kredi kartı ile yapılacak olan market alışverişlerine 150 TL’ ye kadar indirim miktarı

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ