Kredi Dayı
Türkiye Halk Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Yazar: - 07 Haziran 2020
52
0

Türkiye’ nin en köklü bankalarından birisi olan Türkiye Halk Bankası, günümüzde de aralıksız hizmet veren bankalardan birisidir. Çok sayıda müşteriye sahip olan Halk Bankası, müşterilerine çoğunlukla müşteri hizmetleri üzerinden hizmet vermektedir. Bu yazımızda Türkiye Halk Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye Halk Bankası, ülkemizin en önemli bankalarından birisi. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam eden Türkiye Halk Bankası, bu güvenilirliği sayesinde her geçen gün müşteri sayısını biraz daha artırmayı başarıyor.

TÜRKİYE HALK BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN HANGİ HİZMETLER ALINIR?

Türkiye Halk Bankası müşteri hizmetleri, 7 / 24 hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri üzerinden hemen her bankacılık işlemini gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Türkiye Halk Bankası müşteri hizmetleri, müşterilerinin bankacılık işlemlerinin yanı sıra talep, şikayet ve önerilerine de yine bu sistem üzerinden cevap verilmektedir.

Türkiye Halk Bankası Müşteri Hizmetlerinden alınacak hizmetler şu şekilde sıralanır;

 • Kayıp ve çalıntı kart bildirimi
 • Kredi kartı işlemleri
 • Bankacılık işlemleri
 • Başvuru işlemleri
 • Şifre oluşturma ve bilgi alma işlemleri
 • İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık işlemleri
 • HGS ve OGS işlemleri
 • Para transferi işlemleri
 • Diğer bankacılık işlemleri
 • Müşteri temsilcisine bağlanma

TÜRKİYE HALK BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA NASIL YAPILIR?

Türkiye Halk Bankası müşterileri, müşteri hizmetleri üzerinden her türlü işlemini kolaylıkla gerçekleştirmektedir. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden de hizmet veren bankanın birçok müşterisi, karşılarında sorunlarını çözebilecek bir muhatap bulabileceği için müşteri temsilcisi ile görüşmeyi tercih etmektedir.

Türkiye Halk Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Birinci Adım

Türkiye Halk Bankası müşteri hizmetleri numarası olarak bilinen 444 04 01 aranır.

 • İkinci Adım

Müşteri hizmetleri arandıktan sonra sesli yanıt sistemi dinlenir ve tuşlama menüsüne geçilir.

 • Üçüncü Adım

Tuşlama menüsünde direk olarak “0” tuşlanarak müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün olacaktır.

Türkiye Halk Bankası müşteri hizmetleri üzerinden temsilciye direk bağlanmak için bir süre hatta beklemek gerekebilir. Müşteri temsilcisinin başka müşterilerle görüşmesi durumunda müşterilerin işlemleri bitene kadar beklemek gerekecektir. Ancak hatta daha önce bağlanmış bir müşteri yok ise o zaman hemen bağlantı kurulması mümkün olacaktır.

Türkiye Halk Bankası, müşteri hizmetleri üzerinden temsilciye bağlanmanın ne kadar zor ve uğraştırıcı bir iş olduğunu bildiği için kısa yoldan bağlanma yöntemini müşterilerine sunmaktadır. Halk bankası müşterileri, sadece tek bir tuşa basarak kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanabilmektedir. Türkiye Halk Bankası müşteri hizmetleri 7 / 24 aralıksız hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri üzerinden sıra beklemek istemeyen ya da acil işi olan müşteriler, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden de beklemek zorunda kalmadan ve çok kısa süre içerisinde işlemlerini gerçekleştirebilir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ