Kredi Dayı
Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Yazar: - 03 Haziran 2020
49
0

Türkiye İş Bankası, ülkemizin en köklü bankalarından birisidir. İlk özel banka olarak hizmete başlayan İş Bankası, günümüzde de binlerce müşterisine hizmet vermektedir. Türkiye İş Bankası’ nın en çok hizmet verdiği yerlerden birisi müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için bazı tuşlama kombinlerini bilmek gerekir. Bu yazımızda Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye İş Bankası, Türkiye’ nin ilk kurulan özel bankasıdır. Uzun yıllardır aralıksız hizmet veren banka, en fazla müşteri sayısına sahip bankalardan da birisidir. Bankanın müşterilerine sunduğu kanallar arasında en sık tercih edilenlerden birisi müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetleri üzerinden her türlü bankacılık işlemi kolaylıkla yapılabilir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Bankası, müşterilerine internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden aralıksız hizmet vermektedir. Ancak birçok İş Bankası müşterisi, hizmet alırken karşısında canlı bir muhatap bulmak ister. Bu nedenle birçok banka müşterisi İş Bankası müşteri hizmetleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirmeyi tercih etmektedir.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri üzerinden hemen her türlü bankacılık işlemi kolaylıkla yapılabilir. Banka müşterileri sesli yanıt sistemi ya da tuşlama yöntemi ile istedikleri menüye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak bu kadar geniş bir menü içerisinde müşteri temsilcisine bağlanmak çok daha zor olmaktadır. Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk bağlanmak için bazı tuşlama yöntemlerini bilmek gerekir.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür;

 • Birinci Adım

İlk olarak Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 02 02 ya da 0 850 724 0 724 aranır.

 • İkinci Adım

İş Bankası müşteri hizmetleri arandıktan sonra sesli yanıt sistemi kullanılarak girilmek istenen menü söylenir.

 • Üçüncü Adım

İşlem yapılacak menüye girdikten sonra “0” tuşlanarak direk müşteri temsilcisine bağlanmak mümkün olacaktır.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerine bağlandıktan sonra temsilci ile görüşmek için sıraya girmek gerekir. Eğer arayan müşterinin önünde görüşme için bekleyen banka bir müşteri yok ise hemen temsilciye bağlanmak mümkün olacaktır. Başka bir müşteri olması halinde sıra gelene kadar hattan ayrılmadan beklemek gerekir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN HANGİ İŞLEMLER YAPILABİLİR?

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri üzerinden bankacılık ile ilgili her türlü işlemi yapmak mümkündür. Yapılacak işlemler ister menü üzerinden tuşlama ya da sesli yanıt ile gerçekleştirilir, istenirse müşteri temsilcisi ile görüşerek kolaylıkla işlemler gerçekleştirilebilir.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerinden hangi işlemler yapılabilir sorusuna şu şekilde cevap verilir;

 • Kayıp ya da çalıntı kart bildirimi
 • Kredi kartı işlemleri
 • Bankacılık işlemleri
 • Para transferi işlemleri
 • Yatırım işlemleri
 • Kredi başvuru işlemleri
 • Kredi kartı başvuru işlemleri
 • Borç ödeme işlemleri
 • Bankacılık ile ilgili soru talep iletme

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ