Kredi Dayı
Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteği!
Yazar: - 15 Şubat 2021
90
0

Vakıfbank, acil nakit ihtiyacı olan müşterileri için yeni bir destek kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında Vakıfbank kredi kartı kullanan müşteriler, ATM üzerinden kredi kartları ile 10 bin TL nakit çekebilecek. Bu yazımızda Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteği! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vakıfbank, müşterilerinin acil nakit ihtiyacını karşılamalarını sağlayacak yeni bir destek sunmaya başladı. Kredi kartı kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bu destek sayesinde 10 bin TL’ ye kadar olan acil ihtiyaçlar kolaylıkla karşılanabilecek.

VAKIFBANK KREDİ KARTI OLANLARA ATM’DEN 10 BİN TL NAKİT DESTEĞİ NEDİR?

Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteği, tüm Vakıfbank kredi kartı kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vakıfbank kredi kartı kullanan tüketiciler, kartları ile ATM üzerinden kredi çekme şansına sahip olurlar.

Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteği kapsamında kredi kartı müşterilerine en az 500 TL en fazla 10 bin TL olmak üzere destek ödemesi yapılmaktadır. Vakıfbank tarafından sağlanan bu destek ödemesi için masraf ve komisyon da istenmemektedir.

VAKIFBANK KREDİ KARTI OLANLARA ATM’DEN 10 BİN TL NAKİT DESTEĞİNDEN NASIL YARARLANILIR?

Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteğinden yararlanmak isteyen tüketiciler, Vakıfbank kredi kartları ile ihtiyaç duydukları tutarda nakit desteği kullanma hakkına sahiptir. Bunun için bankanın sunmuş olduğu farklı başvuru kanalları kullanılabilir.

Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteği başvuru yolları şu şekildedir;

  • Vakıfbank ATM üzerinden nakit desteği başvurusu
  • Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması üzerinden nakit desteği başvurusu
  • Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden nakit desteği başvurusu
  • Vakıfbank telefon bankacılığı üzerinden nakit desteği başvurusu

Vakıfbank kredi kartı kullanıcıları, bu yöntemlerden istediklerini tercih ederek acil nakit ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilirler. Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteği kapsamında başvuru kanalı üzerinden “Taksitli Nakit Avans” menüsüne girerek destek talebinde bulunmak mümkün olacaktır.

VAKIFBANK KREDİ KARTI OLANLARA ATM’DEN 10 BİN TL NAKİT DESTEĞİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteği özellikleri şu şekilde sıralanır;

  • Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteği 4 ay – 12 ay vadeli olarak kullanılabilmektedir.
  • Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteğinden faydalanan müşteriler, %1,79 faiz oranı üzerinden geri ödemelerini gerçekleştirebilirler.
  • Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteği en fazla 10 bin TL olarak çekilebilir. Daha yüksek tutarda başvurularda faiz oranı %1,89 olarak hesaplanacaktır.
  • Vakıfbank Kredi Kartı Olanlara ATM’den 10 Bin TL Nakit Desteği kapsamında nakit desteği talebinde bulunan tüketiciler, kredi kartları limiti göz önünde bulundurularak destek alabileceklerdir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ