Kredi Dayı
Vakıfbank Maaş Müşterilerine Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası Başlattı!
Yazar: - 04 Temmuz 2021
627
0

Vakıfbank müşterileri için farklı özelliklerde kredi kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Farklı alanlardan müşterileri için özel kredi kampanyaları hazırlayan Vakıfbank ‘ın bu seferki kampanyası maaş müşterileri için geldi. Bu yazımızda Vakıfbank Maaş Müşterilerine Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası Başlattı! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vakıfbank maaşını şubeleri üzerinden alan müşterileri için aralıklarla kredi kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Vakıfbank maaş müşterileri için yeni bir kredi kampanyası hazırladı. Kampanyadan yararlanan Vakıfbank müşterileri, maaşlarının 10 katı kadar kredi çekebilecekler.

VAKIFBANK MAAŞ MÜŞTERİLERİNE FAİZSİZ ANINDA DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Vakıfbank Maaş Müşterilerine Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası, maaşını Vakıfbank şubelerinden alan tüm maaş müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vakıfbank üzerinden kredi başvurusunda bulunan tüketicilere maaşlarının 10 katı kadar kredi çekme hakkı verilmektedir.

Vakıfbank Maaş Müşterilerine Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası kapsamında kredi başvurusunda bulunan maaş müşterileri, maaşlarının 10 katı kadar çekecekleri kredi üzerinden anlaşmalı olarak N11 alışveriş sitesi üzerinden tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. 5 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde ise faizsiz anında kredi çekmek mümkün olacak.

VAKIFBANK MAAŞ MÜŞTERİLERİNE FAİZSİZ ANINDA DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank Maaş Müşterilerine Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen tüketiciler, başvuru için dijital kanalları kolaylıkla kullanabilecekler. Vakıfbank Maaş Müşterilerine Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası başvuru yolları şu şekilde sıralanıyor;

  • Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi başvurusu
  • Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu
  • Vakıfbank telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusu

VAKIFBANK MAAŞ MÜŞTERİLERİNE FAİZSİZ ANINDA DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI ÜZERİNDEN NASIL ALIŞVERİŞ YAPILIR?

Vakıfbank Maaş Müşterilerine Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası üzerinden nasıl alışveriş yapılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vakıfbank ve N11 arasında yapılan anlaşma kapsamında Vakıfbank maaş müşterileri alışveriş sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde maaşlarının 10 katı kadar kredi çekme şansına sahip olacaktır.

Kampanyadan faydalanarak alışveriş yapan Vakıfbank maaş müşterileri, çektikleri krediyi 36 ay vade ile ödeme şansına sahip olacaklardır. Site üzerinden yapılacak olan alışveriş sonrasında site üzerinden ödeme sayfasına giren Vakıfbank müşterileri “Anında dijital kredi ile öde” seçeneğini belirledikten sonra anında kredi üzerinden 36 ay vadeli olarak kredi çekme şansına sahip olacaklar.

Vakıfbank Maaş Müşterilerine Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası üzerinden çekilen kredilerde 5 bin TL’ ye kadar olan kredi talepleri faizsiz olarak çekilerek 36 ay vade ile geri ödenebilecek. 5 bin TL üzerindeki kredi başvurularında ise belirli bir oranda kredi faizi üzerinden hesaplama yapılacak. Vakıfbank Maaş Müşterilerine Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası üzerinden alışveriş kredisi başvurusunda bulunmak isteyen Vakıfbank maaş müşterileri, istedikleri takdirde ek hesap kullanma şansına da sahip olmaktadır. Bunun için taksitli ek hesap seçeneğinin belirlenmesi yeterli olacaktır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ