Kredi Dayı
Vakıfbank Sıfır ve İkinci El’e Özel Düşük Faizli Araç Kredi Kampanyası!
Yazar: - 19 Ocak 2021
220
0

Vakıfbank araç almak isteyen tüketiciler için yeni kredi kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Vakıfbank, bu sefer hem sıfır hem de ikinci el araç almak isteyen tüketicilerin yüzünü güldürecek bir kampanya hazırladı. Bu yazımızda Vakıfbank Sıfır ve İkinci El’ e Özel Düşük Faizli Araç Kredi Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Araç almak isteyenler ister ikinci el olsun ister sıfır araç olsun bankalardan mutlaka kredi desteği alıyorlar. Vakıfbank, müşterilerine bu konuda uygun kredi kampanyaları üzerinden kredi çekme şansını veriyor.

VAKIFBANK SIFIR VE İKİNCİ EL’ E ÖZEL DÜŞÜK FAİZLİ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Vakıfbank Sıfır ve İkinci El’ e Özel Düşük Faizli Araç Kredi Kampanyası, bir araç sahibi olmak için Vakıfbank üzerinden kredi çekmek isteyen tüketicilere yönelik hazırlanmış bir kredi kampanyasıdır. Kampanya kapsamında hem ikinci el hem sıfır araç almak isteyenlere düşük faizli kredi çekme şansı verilmektedir.

Vakıfbank Sıfır ve İkinci El’ e Özel Düşük Faizli Araç Kredi Kampanyası sayesinde araç kredisi çekecek olan tüketiciler, düşük faiz oranları üzerinden geri ödemelerini gerçekleştirebilirler. 120 bin TL’ den 750 bin TL’ ye kadar kredi çekme şansı sunan Vakıfbank, çekilecek kredi tutarına göre vade miktarını belirlemektedir.

VAKIFBANK SIFIR VE İKİNCİ EL’ E ÖZEL DÜŞÜK FAİZLİ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank Sıfır ve İkinci El’ e Özel Düşük Faizli Araç Kredi Kampanyası başvurusu için bankanın sunmuş olduğu farklı başvuru kanallarından istenilen kullanılabilir. Vakıfbank Sıfır ve İkinci El’ e Özel Düşük Faizli Araç Kredi Kampanyası başvuru yolları şu şekilde sıralanır;

 • Vakıfbank şubeler üzerinden araç kredisi başvurusu
 • Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu
 • Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi başvurusu
 • Vakıfbank telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusu

Vakıfbank internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden yapılan araç kredisi başvuruları ön başvuru niteliğini taşımaktadır. Başvurunun onaylanması ile birlikte şubeler üzerinden kalan kredi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

VAKIFBANK SIFIR VE İKİNCİ EL’ E ÖZEL DÜŞÜK FAİZLİ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Vakıfbank Sıfır ve İkinci El’ e Özel Düşük Faizli Araç Kredi Kampanyası özellikleri şu şekilde sıralanır;

 • Vakıfbank Sıfır ve İkinci El’ e Özel Düşük Faizli Araç Kredi Kampanyası, tüm ikinci el ve sıfır araç modelleri için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında araç kredisi çekecek olan tüketicilere sabit faiz oranı uygulanmaktadır.
 • Fatura değeri 120 bin TL’ yi aşan araçlar için bedelin 120 bin TL olan kısmının %70’i için kredi verilir. 120 bin TL’ nin üst kısmı için ise %50 oranda kredi verilir.
 • Fatura değeri 120 bin TL altında olan araçların vadesi 60 ay, 120 bin TL – 300 bin TL arası olan araçların vadesi 48 ay, 300 bin TL – 750 bin TL arası olan araçların vadesi 36 ay, 750 bin TL üzeri araçların vadesi 24 ay olarak belirlenmiştir.

VAKIFBANK SIFIR VE İKİNCİ EL’ E ÖZEL DÜŞÜK FAİZLİ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Vakıfbank Sıfır ve İkinci El’ e Özel Düşük Faizli Araç Kredi Kampanyası hesaplaması şu şekilde yapılır;

Vakıfbank 50 bin TL Sıfır ve İkinci EL Araç Kredisi Hesaplaması

 • Kredi türü: Araç kredisi
 • Kredi tutarı: 50 bin TL
 • Kredi vadesi: 60 ay
 • Kredi faiz oranı: %1,52
 • Aylık taksir ödeme tutarı: 1,377 TL

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ