Kredi Dayı
Vakıfbank’tan 10 Yıl Vadeli 100 Bin TL Ev Kredisi 3 Ay Sonra Ödemeye Başla!
Yazar: - 18 Mayıs 2020
488
0

Vakıfbank konut almak isteyen müşterileri için özel bir konut kredisi hazırladı. Ev kredisi adı ile sunulan kredi kapsamında 100 bin TL tutarındaki kredi 3 ay ertelemeli ve 10 yıl vadeli olarak sunulacak. Bu yazımızda Vakıfbank’tan 10 Yıl Vadeli 100 Bin TL Ev Kredisi 3 Ay Sonra Ödemeye Başla! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vakıfbank konut kredisi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Ev sahibi olmak isteyen müşterilerine özel hazırlanan bu konut kredisi kapsamında bankadan çekilecek 100 bin TL tutarlı kredinin geri ödemesi 3 ay sonra başlayacak.

VAKIFBANK’TAN 10 YIL VADELİ 100 BİN TL EV KREDİSİ 3 AY SONRA ÖDEMEYE BAŞLA!

Corona virüsle mücadele döneminde birbirinden dikkat çekici kampanya hazırlayarak dikkatleri çekmeyi başaran Vakıfbank, bu sefer de ev almak isteyen müşterileri için bir kredi kampanyası hazırladı.

Ev kredisi adı altında hazırlanan konut kredisi sayesinde 100 bin TL tutarındaki kredi 3 ay ertelemeli olarak ödenebilecek. Kredi başvurusunda bulunan Vakıfbank müşterileri satın almak istedikleri evin ekspertiz değerinin %80’ i oranında kredi başvurusunda bulunabilir. Kredi başvurusunda bulunan banka müşterileri sadece %20 tutarda peşinat ödemesi yapmak zorundadır.

VAKIFBANK’TAN 10 YIL VADELİ 100 BİN TL EV KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank’tan 10 Yıl Vadeli 100 Bin TL Ev Kredisi başvurusunda bulunmak için müşterilere farklı başvuru yöntemleri sunulmaktadır. Vakıfbank’tan 10 Yıl Vadeli 100 Bin TL Ev Kredisi başvuru yolları şu şekilde sıralanır;

 • Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu
 • Vakıfbank mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu
 • Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu
 • Vakıfbank şubeden kredi başvurusu

Vakıfbank müşterileri istedikleri yöntemi kullanarak kredi başvurusunda bulunma hakkına sahiptir. Kredi başvurusunda bulunan banka müşterileri, düşük faiz oranları ile kısa sürede kredisini alarak istediği eve sahip olabilir.

VAKIFBANK’TAN 10 YIL VADELİ 100 BİN TL EV KREDİSİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Vakıfbank’tan 10 Yıl Vadeli 100 Bin TL Ev Kredisi hesaplaması şu şekilde yapılır;

 • Kredi türü: Konut kredisi
 • Kredi tutarı: 100 bin TL
 • Kredi vadesi: 10 yıl
 • Kredi faiz oranı: %0,94
 • Ekspertiz ücreti: 1,100 TL
 • Kredi tahsis ücreti: 500 TL
 • Aylık taksit ödeme tutarı: 1,393 TL
 • Toplam geri ödeme tutarı: 167,207 TL

Vakıfbank üzerinden 100 bin TL kredi çekmek isteyen vatandaşlar ekspertiz tarafından belirlenen ücretin %20’ Si kadar ki ödemeyi peşin olarak yapmak zorundadır. Kalan tutar üzerinden Vakıfbank konur kredisi alınarak kolaylıkla ev sahibi olmak mümkün olacaktır.

Vakıfbank, konut kredisi kapsamında 3 ay erteleme seçeneği sunmaktadır. Banka üzerinden kredi çeken müşteriler, konut kredisi ödemelerine 3 ay ertelemeli olarak başlama hakkına sahip olurlar. İsteyen müşterilere 3 ay erteleme seçeneği ile birlikte kredi vadesi 180 aya kadar da uzatılabilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ