Kredi Dayı
Yapı Kredi Bankası 15 Bin TL Anında Alışveriş Kredisi
Yazar: - 25 Eylül 2020
1.076
0

Yapı Kredi Bankası, alışveriş yapmak isteyen ancak gerekli nakde sahip olmayan müşterilerine özel bir alışveriş kredisi hazırladı. Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kredisi kapsamında tüm müşterilerin 15 bin TL tutarındaki alışverişlerinde kredi fırsatı sunulacak. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankası 15 Bin TL Anında Alışveriş Kredisi hakkında bilgi vereceğiz.

Yapı Kredi Bankası, alışveriş kredisi kapsamında müşterilerinin 15 bin TL tutarındaki alışverişlerine kadar nakit desteği sağlıyor. Düşük faizli ve masrafsız kredi desteği sunan Yapı Kredi Bankası, yüklü tutarda alışveriş yapan müşterilerinin bu alışverişlerini taksitli olarak ödemesine destek sunuyor.

YAPI KREDİ BANKASI 15 BİN TL ANINDA ALIŞVERİŞ KREDİSİ NEDİR?

Yapı Kredi Bankası 15 Bin TL Anında Alışveriş Kredisi, tüm Yapı Kredi Bankası müşterilerinin alışverişlerde ihtiyaç duydukları nakit ihtiyacını karşılamak için hazırlanmış bir kampanyadır. İhtiyaçlarını ertelemek istemeyen müşterilere yönelik hazırlanan bu kredi sayesinde 15 bin TL’ ye kadar olan yüksek tutarlı alışverişler çok daha kolay gerçekleştirilebilir.

Yapı Kredi Bankası müşterileri, %100 onaylı olarak alabilecekleri alışveriş kredisi sayesinde yapacakları peşin alışverişleri taksitlendirme şansına sahip olurlar. 15 bin TL’ ye kadar olan alışverişlerde müşterilere 24 ay vadeli olarak geri ödeme şansı sunulmaktadır.

YAPI KREDİ BANKASI 15 BİN TL ANINDA ALIŞVERİŞ KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

Yapı Kredi Bankası 15 Bin TL Anında Alışveriş Kredisi kullanmak isteyen müşterileri, ister Yapı Kredi üye işyerlerinden kredi kartı ile alışveriş yaparak ya da Yapı Kredi şubesi üzerinden kredi tutarını alışveriş karta yükleterek kullanım sağlayabilir.

Kredi kartı ile alışveriş yapmayı tercih eden Yapı Kredi müşterileri, üye işyerleri üzerinden yapacakları alışveriş sonrasında en yakın Yapı Kredi Bankası şubesi üzerinden alışveriş kredisi kullanarak taksitlendirme işlemini gerçekleştirebilirler.

Kredi kartı kullanmayan Yapı Kredi Bankası müşterileri ise öncelikle kendilerine en yakın şubeyi ziyaret ederek bir Alışveriş Kartı almak ve içerisinde çekecekleri kredi tutarını yükletmek zorundadır. Tutarın yüklenmesinin ardından Yapı Kredi üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde ödeme bu kart ile gerçekleştirilebilir.

YAPI KREDİ BANKASI 15 BİN TL ANINDA ALIŞVERİŞ KREDİSİ BAŞVURU BELGELERİ NELERDİR?

Yapı Kredi Bankası 15 Bin TL Anında Alışveriş Kredisi başvurusunda bulunmak için öncelikle müşterilerin kendilerinden talep edilecek olan belgeleri hazırlaması gerekir. Yapı Kredi Bankası 15 Bin TL Anında Alışveriş Kredisi başvuru belgeleri şu şekilde sıralanır;

 • Gelir Belgesi
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi

YAPI KREDİ BANKASI 15 BİN TL ANINDA ALIŞVERİŞ KREDİSİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası 15 Bin TL Anında Alışveriş Kredisi hesaplaması şu şekilde gerçekleştirilir.

Yapı Kredi Bankası 5 Bin TL Anında Alışveriş Kredisi Hesaplaması

 • Kredi türü: Alışveriş ihtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 5 bin TL
 • Kredi vadesi: 24 ay
 • Kredi faiz oranı: %1,79
 • Aylık taksit ödeme tutarı: 268 TL
 • Toplam geri ödeme tutarı: 6,451 TL

Yapı Kredi Bankası 10 Bin TL Anında Alışveriş Kredisi Hesaplaması

 • Kredi türü: Alışveriş ihtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 10 bin TL
 • Kredi vadesi: 24 ay
 • Kredi faiz oranı: %1,79
 • Aylık taksit ödeme tutarı: 537 TL
 • Toplam geri ödeme tutarı: 12,902 TL

 

 

 

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ