Kredi Dayı
Yapı Kredi Bankası Yüzde 100 Onaylı Masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi
Yazar: - 11 Eylül 2020
8.234
1

Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için birbirinden farklı kredi kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Bankanın son ihtiyaç kredisi kampanyası %100 onaylı ve masrafsız olarak sunuldu. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankası Yüzde 100 Onaylı Masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi hakkında bilgi vereceğiz.

Yapı Kredi Bankası, Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi adı altında bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Bankası müşterilerinin yapacakları peşin alışverişleri taksitle ödemelerini sağlayacak düşük faiz oranlı kredi fırsatı sunulacak.

YAPI KREDİ BANKASI YÜZDE 100 ONAYLI MASRAFSIZ BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?

Yapı Kredi Bankası Yüzde 100 Onaylı Masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi, Yapı Kredi müşterilerinin yapacakları peşin alışverişleri taksitli hale çevirmek için kullanabilecekleri bir kredi türüdür. İhtiyaçlarını ertelemek istemeyen tüketicilere yönelik hazırlanan bu kredi sayesinde uygun faiz oranları ile geri ödeme sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Yüzde 100 Onaylı Masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisinden yararlanan tüketiciler, yaptıkları peşin alışverişleri Yapı Kredi Bankası üzerinden alacakları düşük faizli ihtiyaç kredisi üzerinden taksitle ödeme şansına sahip olurlar. Bunun yanı sıra Yapı Kredi Bankası üzerinden alışveriş kredisi çeken tüketiciler, kredi tutarını alışveriş kartlarına yüklettikten sonra anlaşmalı işyerlerinden taksitle alışveriş yapabilirler.

YAPI KREDİ BANKASI YÜZDE 100 ONAYLI MASRAFSIZ BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİNDEN NASIL YARARLANIRIM?

Yapı Kredi Bankası Yüzde 100 Onaylı Masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisinin en önemli özelliği, %100 onaylı sunulmasıdır. Alışveriş kredisi olarak da bilinen bu krediden yararlanmak için bankanın sunduğu farklı başvuru kanalları kullanılabilir.

Yapı Kredi Bankası Yüzde 100 Onaylı Masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisinden yararlanmak için tüketicilerin şubeler üzerinden başvuruda bulunması gerekir. Tüketici ister alışverişi sonrasında kendisine en yakın Yapı Kredi Bankası şubesinden kredi başvurusunu yapabilir, ister öncelikle şubeden başvuru yapar ve ardından taksitli alışveriş işlemini gerçekleştirebilir.

YAPI KREDİ BANKASI YÜZDE 100 ONAYLI MASRAFSIZ BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası Yüzde 100 Onaylı Masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi, iki farklı tutar şeklinde verilmektedir. Yapı Kredi Bankası müşterileri 5 bin TL ve 10 bin TL olmak üzere iki farklı tutar üzerinden alışveriş kredisi çekebilir. Çekilen kredilerde sabit faiz %1,79 olarak hesaplanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Yüzde 100 Onaylı Masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi hesaplaması şu şekilde yapılır;

Yapı Kredi Bankası Yüzde 100 Onaylı Masrafsız 5 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 • Kredi türü: İhtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 5 bin TL
 • Kredi vadesi: 24 ay
 • Kredi faiz oranı: %1,79
 • Aylık taksit ödeme tutarı: 268 TL

Yapı Kredi Bankası Yüzde 100 Onaylı Masrafsız 10 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 • Kredi türü: İhtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 10 bin TL
 • Kredi vadesi: 24 ay
 • Kredi faiz oranı: %1,79
 • Aylık taksit ödeme tutarı: 537 TL

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
 1. Rüfet dedi ki:

  Salam kiredit götürmek isdeyirem

BİR YORUM YAZ