Kredi Dayı
Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyası
Yazar: - 31 Mart 2020
103
0

Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin QR kod teknolojisini daha rahat kullanması için bir kampanya hazırladı. QR kod ile yapılan işlemlerin sayısını arttırmayı amaçlayan Yapı Kredi Bankası, bu yöntemle yapılan ödemelerde indirim uygulamayacak. Bu yazımızda Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

QR kod teknolojisi, son dönemlerde bankaların da sıkça kullandığı yöntemlerden birisi. QR kod sayesinde ATM üzerinden herhangi bir işlem yapmak zorunda kalmadan kolayca işlemler gerçekleştirilebiliyor. Bunun için ekrandaki QR kodu taratmak yeterli oluyor.

YAPI KREDİ QR KOD ÖDEME İLE %25 İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bankaların başına gelen Yapı kredi Bankası, QR kod teknolojisini kullanan müşteri sayısını artırmak için oldukça etkili bir kampanya hazırladı. Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyası kapsamında banka müşterilerinin QR kod kullanarak gerçekleştirecekleri ödeme işlemlerinde %25 indirim fırsatı sunulacak.

Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyasından yararlanmak için abonelerin Yapı Kredi Mobil ve World Mobil uygulamaları üzerinden biletix.com sitesi üzerinden R kod ile ödeme yapması gerekiyor. Yapılacak bu ödeme kapsamında Yapı Kredi Bankası müşterilerine %25 indirim fırsatı sunulur.

YAPI KREDİ QR KOD ÖDEME İLE %25 İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyasından yararlanmak için banka müşterilerinin mobil bankacılık uygulamasını kullanarak Biletix.com sitesi üzerinden QR kod ile ödeme yapması gerekir. Yapılan ödeme kapsamında müşterilere %25 oranda indirim verilir.

Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyası ile verilen indirim toplamda 25 TL tutarındadır. Aynı gün içerisinde yapılan işlemlerde sadece ilk işlem kampanya dahilinde kabul edilmektedir. Yapı Kredi bankası müşterileri, QR kod özelliği sayesinde indirimli alışveriş yapmış olurlar.

YAPI KREDİ QR KOD ÖDEME İLE %25 İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyası, mobil uygulama ile alışveriş yapacak tüm Yapı Kredi Bankası müşterileri için geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanarak %25 indirim kazanma hakkı sadece Biletix.com sitesinden yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir.
  • Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyasından toplamda en fazla 25 TL indirim kazanılabilir. Bu tutar her müşteri için sabit olarak geçerlidir.
  • Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyası kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da bireysel banka kartları ile Biletix.com üzerinden yapılacak alışverişler peşin ya da taksitli ödeme fark etmeksizin dahil edilmektedir.
  • Yapı Kredi Bankası müşterilerinin indirim fırsatından yararlanması için mutlaka Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirmesi gerekir.
  • Biletix.com sitesinden indirim alabilmek için müşterilerin alışveriş tamamlama işleminde ödeme sorasında seçeneklerde yer alan Yapı Kredi Pay seçeneğini işaretlemesi gerekir. İşaretleme sonrasında ekrana gelecek olan QR kod kullanılarak ödeme işlemi tamamlanmalıdır.
  • Kampanya kapsamında kazanılan indirim 2 iş günü içerisinde geçerli olacaktır.
  • Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyası kapsamında gün içindeki ilk işlem için indirim geçerlidir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ