Kredi Dayı
Yapı Kredi World Mobil ile BP’lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye!
Yazar: - 23 Mart 2021
905
1

Yapı Kredi Bankasına ait kredi kartı olan World kart kullanıcıları için hazırlanmış yeni bir kampanya haberi geldi. Kampanya kapsamında Yapı Kredi World kart ile BP üzerinden yapılacak benzin alışverişlerine özel puan kazanma şansı verilecek. Bu yazımızda Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye! Kampanyasının detaylarını anlatacağız.

Yapı Kredi Bankası, kredi kartı müşterilerine özel puan hediye ettiği kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Yapı Kredi World kart sahiplerine özel hazırlanan bu yeni kampanya, BP üzerinden yapıldı. Kampanya kapsamında BP’ lilere özel 40 TL BP puan kazanma şansı verilecek.

YAPI KREDİ WORLD MOBİL İLE BP’ LİLERE ÖZEL 40 TL BP PUAN HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyası, tüm BP’ li Yapı Kredi World kart sahiplerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında BP üzerinden tek seferde ve farklı günlerde yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri karşılığında BP puan kazanmak mümkün olmaktadır.

Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyasından puan kazanmak isteyen World kart sahipleri, tek seferde olmak üzere farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzerinden akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapmak zorundadır. Kampanyaya World mobile uygulaması üzerinden katılan kart sahiplerine alışverişleri karşılığında 40 BP puan hediye edilecektir.

YAPI KREDİ WORLD MOBİL İLE BP’ LİLERE ÖZEL 40 TL BP PUAN HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin iki farklı yolu kullanma hakkı bulunmaktadır. Kampanyaya SMS ile katılan World kart kullanıcılarına 30 TL BP puan, kampanyaya World mobile uygulaması üzerinden katılan World kart sahiplerine ise 40 BP puan hediye edilmektedir.

Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyasına SMS ile katılmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümlerinden BP boşluk kart üzerindeki müşteri numarasını yazıp 4454’e SMS göndermesi gerekmektedir. SMS ile başvuru karşılığında World kart sahiplerinden 1 SMS karşılığında ücret tahsil edilecektir.

YAPI KREDİ WORLD MOBİL İLE BP’ LİLERE ÖZEL 40 TL BP PUAN HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyası, tüm World kart sahipleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyası kapsamında BP puan kazanmak isteyen kart sahiplerinin öncelikle World kredi kartı ile BP üzerinden akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyasına katılım için SMS ya da World mobil uygulama yollarından birisi kullanılabilir.
 • Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyasına SMS ile katılan kart sahipleri 30 TL, mobil uygulama üzerinden katılan kart sahipleri 40 TL tutarında BP puan kazanacaklardır.
 • Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyasından 40 TL BP kazanmak için tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt almak gerekmektedir.
 • Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyasından sadece Yapı Kredi World kart sahipleri yararlanabilirler. Diğer bankaların sunduğu World kartları kampanya dışıdır.
 • Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyasından kazanılan 40 TL BP puan, alışverişin iadesi durumunda iptal edilecektir.
 • Yapı kredi ve BP, Yapı Kredi World Mobil ile BP’ lilere Özel 40 TL BP Puan Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
 1. Hayati dedi ki:

  İllaki! Bp’lileremi veriyorsunuz. Mesela! Engelliyim. Ben 30000 tl ihtiyaç kredisi istiyorum. Vermiyecekmisiniz. HAYATÎ DEMİRCİ

BİR YORUM YAZ