Kredi Dayı
Yapı Kredi’den 18 Aya Varan Taksitli Nakit Avans Fırsatı
Yazar: - 12 Mart 2020
6.504
0

Yapı Kredi, müşterilerine taksitle nakit avans fırsatı sunuyor. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için taksitli nakit avans kullanan müşteriler, ödemelerini 18 aya varan vadeler ile yapabiliyor. Bu yazımızda Yapı Kredi’den 18 Aya Varan Taksitli Nakit Avans Fırsatı hakkında bilgi vereceğiz.

Tüketiciler düşük miktarlı nakit ihtiyaçlarını karşılamak için genel olarak kredi başvurusu yerine bankadan nakit avans çekmeyi tercih ederler. Kredi çekmenin zahmetli olması, evrak hazırlama derdi göz önünde bulundurulduğu zaman en akıllıca yöntem kesinlikle nakit avans çekmektir.

YAPI KREDİ’DEN 18 AYA VARAN TAKSİTLİ NAKİT AVANS FIRSATI NEDİR?

Yapı Kredi’den 18 Aya Varan Taksitli Nakit Avans Fırsatı, Yapı Kredi müşterilerine sunulmaktadır. Banka müşterileri, sahip oldukları banka kartı üzerinden nakit avans çekerek ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilir.

Yapı Kredi müşterileri, taksitli nakit avans fırsatından yararlandıkları zaman ödemelerini istedikleri oranda vadeli olarak gerçekleştirebilirler. Banka müşterilerine nakit avans çekmeleri karşılığında 18 aya kadar vadeli ödeme seçenekleri sunmaktadır.

YAPI KREDİ’DEN 18 AYA VARAN TAKSİTLİ NAKİT AVANS FIRSATINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Yapı Kredi’den 18 Aya Varan Taksitli Nakit Avans Fırsatından yararlanmak için farklı yöntemler kullanılabilir. Yapı Kredi müşterileri taksitli nakit avans fırsatından yararlanmak için Yapı Kredi şubelerini, Yapı Kredi Kurumsal İnternet Bankacılığını Yapı Kredi ATM’lerini kullanabilir.

Hangi yoldan başvuru yapılırsa yapılsın taksitli nakit avans çeken tüm Yapı Kredi müşterileri, 18 aya kadar istedikleri vade seçeneği ile geri ödeme şansına sahip olurlar. Yapı Kredi müşterilerinin seçecekleri vade göz önünde bulundurularak faiz işletimi yapılacaktır.

YAPI KREDİ’DEN 18 AYA VARAN TAKSİTLİ NAKİT AVANS FIRSATI DETAYLARI NELERDİR?

Yapı Kredi’den 18 aya varan taksitli nakit avans fırsatı detayları şu şekilde sıralanır;

  • Yapı Kredi’den 18 Aya Varan Taksitli Nakit Avans Fırsatı tüm Yapı Kredi müşterileri için geçerlidir.
  • Fırsattan yararlanmak için bankadan kredi kartı kullanıyor olmak gerekir.
  • Yapı Kredi Bankası kredi kartını kullanan müşteriler, taksitli nakit çekim hakkına sahiptir.
  • Kredi kartı kullanıcıları nakit avans çekmek için kullandıkları kredi kartının limitine bakmalıdır.
  • Yapı Kredi müşterileri, kredi kartı limitleri oranında nakit avans çekme hakkına sahiptir.
  • Kredi kartlarının belirlenen taksitli nakit avans çekimleri limitini aşmak mümkün değildir.
  • Yapı Kredi müşterilerinin çekecekleri taksitli nakit avans limiti ödemeleri 18 aya kadar vadeli olarak gerçekleşebilir.

  • Yapı Kredi’den 18 Aya Varan Taksitli Nakit Avans Fırsatından yararlanmak için Yapı Kredi şubelerini, internet bankacılığını ya da Yapı Kredi ATM’ lerini kullanabilirler.
  • Kredi kartı kullanıcılarının nakit avansları taksitlerine aylık BMSV ve KKDF dahil edilecektir.
  • Yapı Kredi Bankası, Yapı Kredi’den 18 Aya Varan Taksitli Nakit Avans Fırsatı ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ