Kredi Dayı
Ziraat Bankası 0,89 Faizli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Yazar: - 23 Ağustos 2020
9.928
0

Ziraat Bankası, müşterileri için düşük faizli yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan tüketicilere 30 bin TL’ ye kadar kredi verilecek. Bu yazımızda Ziraat Bankası 0,89 Faizli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Ziraat Bankası, düzenli olarak kredi kampanyası hazırlayan bankalardan birisi. Müşterilerini düşük faiz oranlı ve uzun vade seçenekleri ile kredi veren Ziraat Bankası, yine bir ihtiyaç kredisi kampanyası ile günceme geldi.

ZİRAAT BANKASI 0,89 FAİZLİ 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

Ziraat Bankası 0,89 Faizli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası, tüm Ziraat Bankası müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kredi kampanyasıdır. Kampanya kapsamında 30 bin TL’ ye kadar kredi başvurusunda bulunan banka müşterileri, %0,89 faiz oranı ile kredi çekme şansına sahip olacaktır.

Müşterileri için sürekli olarak avantajlı kredi paketleri hazırlayan Ziraat Bankası, bu sefer de faiz oranını düşük tutarak geri ödemelerde çok daha düşük tutarlarda ödeme yapılması şansını müşterilerine sundu.

ZİRAAT BANKASI 0,89 FAİZLİ 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Ziraat Bankası 0,89 Faizli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyasından yararlanmak için bankanın sunmuş olduğu farklı başvuru kanallarından birisini kullanmak gerekir. Ziraat Bankası müşterisi olmayan tüketiciler, başvurularını Ziraat Bankası şubeleri üzerinden gerçekleştirebilirler.

Ziraat Bankası müşterileri, ihtiyaç kredisi başvuruları için bankanın sunmuş olduğu internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulaması, ATM üzerinden başvuru ya da telefon bankacılığını kullanarak kısa sürede başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

ZİRAAT BANKASI 0,89 FAİZLİ 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Ziraat Bankası 0,89 Faizli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası özellikleri şu şekilde sıralanabilir; Ziraat Bankası, 30 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisini Sosyal Hayatı Destek Kredisi adı altında sunmaktadır. Müşterilerine 30 bin TL’ ye kadar verilen bu kredi, %0,89 faiz oranı üzerinden hesaplanmaktadır.

Ziraat Bankası 0,89 Faizli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyasına katılan Ziraat Bankası müşterileri, ödemelerini 60 ay vadeli olarak gerçekleştirebilirler. Faiz oranının düşük, vade oranının yüksek olması aylık ödemelerin de düşük olmasını sağlamaktadır.

ZİRAAT BANKASI 0,89 FAİZLİ 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası 0,89 Faizli 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

 • Kredi türü: İhtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 10 bin TL
 • Kredi vadesi: 60 ay
 • Kredi faiz oranı: %0,89
 • Kredi tahsis ücreti: 52,50 TL
 • Aylık taksit ödeme tutarı: 226 TL

Ziraat Bankası 0,89 Faizli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

 • Kredi türü: İhtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 30 bin TL
 • Kredi vadesi: 60 ay
 • Kredi faiz oranı: %0,89
 • Kredi tahsis ücreti: 157,50 TL
 • Aylık taksit ödeme tutarı: 679 TL

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ