Kredi Dayı
Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyası
Yazar: - 11 Haziran 2021
2.438
0

Ziraat Bankası, Bankkart müşterileri için ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Tatil hazırlığı yapan Ziraat Bankası müşterileri, Bankkart ile Tatil Sepeti üzerinden yapacakları tatil alışverişlerinde 250 TL Bankkart lira kazanma şansına sahip olacaklar. Bu yazımızda Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Ziraat Bankası, Bankkart kullanan müşterileri için birbirinden cazip kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bankanın müşterileri için hazırladığı son kampanya, tatil hazırlığı yapanları sevindirecek şekilde hazırlandı.

ZİRAAT BANKASI BANKKART TATİL SEPETİ KAMPANYASI NEDİR?

Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyası, tüm Ziraat Bankası müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Bankkart ile Tatil Sepeti sitesi kullanılarak yapılacak olan tatil alışverişlerinde Bankkart lira kazanma şansı sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyasından yararlanan tüketiciler, Tatil Sepeti sitesi üzerinden yapacakları 4,500 TL ve üzeri peşin tatil alışverişlerinde 250 TL Bankkart lira kazanma şansına sahip olacaklar.

ZİRAAT BANKASI BANKKART TATİL SEPETİ KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyasından faydalanmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerinin öncelikle kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir. Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyasına katılım internet üzerinden ya da SMS ile yapılabilecektir.

Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyasına internet üzerinden katılmak için Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden kart numarası ya da TCKN numarası ile hazırlanan başvuru formunu doldurduktan sonra kampanyadan faydalanabilecektir.

Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyasına SMS ile katılmak isteyen banka müşterileri cep telefonlarının mesaj bölümünden TATILSEPETI yazıp 4757’ ye SMS göndermek zorundadır. SMS ile başvuru sonrasında da kampanyadan faydalanmak mümkün olacaktır.

ZİRAAT BANKASI BANKKART TATİL SEPETİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyası, tüm Ziraat Bankası Bankkart kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyası kapsamında Bankkart lira kazanmak için Tatil sepeti sitesi üzerinden tatil alışverişi yapmak gerekmektedir.
  • Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyasından faydalanan banka müşterilerinin yapacakları alışveriş karşılığında 4 ay erteleme şansı sunulmaktadır.
  • Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyasına başvuruda bulunmak için internet sitesi ya da SMS yöntemi kullanılabilecektir.
  • Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyası kapsamında 4,500 TL ve üzeri peşin alışverişlerde 250 TL Bankkart lira hediye edilmektedir.
  • Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyası kapsamında satın alınacak tatil yurt içi otelleri, turlar, Kıbrıs ya da gemi tatili için yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyasından yararlanmak için yapılan tatil alışverişinin Bankkart özellikli POS / SanalPOS cihazlardan yapılması gerekmektedir.
  • Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyasından yararlanmak için öncelikle katılım sağlamak gerekmektedir.
  • Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyasına katılım sağlamayan müşteriler, kampanyada yararlanma hakkına sahip olmayacaklardır.
  • Ziraat Bankası, Ziraat Bankası Bankkart Tatil Sepeti Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ