Kredi Dayı
Ziraat Bankası’nda 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi!
Yazar: - 18 Temmuz 2021
181
0

Ziraat Bankası, müşterilerine maddi destek sağlamak amacı ile yeni bir kredi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında kredi başvurusunda bulunan Ziraat Bankası müşterilerine 6 ay ertelemeli 18 ay vadeli kredi çekme şansı verilecek. Bu yazımızda Ziraat Bankası’nda 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi! Hakkında bilgi vereceğiz.

Ziraat Bankası düzenli olarak müşterilerinin maddi anlamda rahat bir nefes almasını sağlamak amacı ile kredi kampanyası düzenliyor. Bankadan gelen son kredi kampanyası, destek kredisi adı altında sunuldu.

ZİRAAT BANKASI’NDA 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ DESTEK KREDİSİ NEDİR?

Ziraat Bankası’nda 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi, tüm Ziraat Bankası müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kredi kampanyasıdır. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası müşterisi olan tüm ticari müşteriler ve KOBİ’ler, kredi başvurusunda bulunabilecekler.

Nefes kredisi adı altında sunulan bu yeni deste kredisi kampanyası sayesinde nakit ihtiyacı olan tüm işletmelere TOBB ve Hazine destekli KGF teminatlı kredi desteği sunulacak. Kredi başvurusunda bulunan tüketiciler, 6 ay ertelemeli olarak geri ödeme yapabilecekler.

ZİRAAT BANKASI’NDA 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ DESTEK KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası’nda 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüketiciler, öncelikle banka tarafından belirlenmiş olan şartlara uygun olmak zorunda olacaklar. Ziraat Bankası’nda 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi başvuru şartları şu şekilde sıralanıyor;

  • Kredi başvurusunda bulunan işletmelerin KOBİ sınıfında olması
  • Kredi başvurusunda bulunan işletmelerin Ticaret ve Sanayi, Ticaret, Sanayi ve Deniz Ticaret odalarından birisine kayıtlı olması
  • 12.2020 tarihi itibari ile önceki yıla göre %25 ve üzerinde gelir kaybı yaşadığını belgelemek

Bu şartlara sahip olan işletmeler, Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunabilecekler. Başvuruları onaylanan işletmeler 6 ay ertelemeli olarak 18 ay vadeli kredi çekme şansına sahip olacaklar.

ZİRAAT BANKASI’NDA 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ DESTEK KREDİSİ NE KADAR VERİLECEK?

Ziraat Bankası’nda 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi ne kadar verilecek? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • 2020 yılında yıllık ciro rakamı 1 milyon TL’ ye kadar olan işletmeler 50 bin TL’ ye kadar
  • 2020 yılında yıllık ciro rakamı 1 milyon TL’ yi aşan işletmeler 200 bin TL’ ye kadar

ZİRAAT BANKASI’NDA 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası’nda 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi başvurusunda bulunmak isteyen işletmeler, başvuru şartlarına uygun olmaları koşulu ile başvuru işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekler. Nefes aldıran destek kredisi başvurusunda bulunacak işletmeler, başvuru işlemlerini en yakın Ziraat Bankası şubesi aracılığı ile kolaylıkla tamamlayabilecekler.

Ziraat Bankası’nda 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi başvurusu onaylanan işletmelere 6 ay ertelemeli 18 ay vadeli olarak kredi çekme şansı sunulacak. Ziraat Bankası’nda 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi başvurusunda bulunan işletmeler için faiz oranı yıllık %17,50 olarak uygulanacak.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ